1. Rally

Na konci roku 2016 nás oslovili nadšenci virtuální automobilové Rally s prosbou o podporu pro připravované „MISTROVSTVI SVETA V RALLY 2017“. Po představení projektu jsme nadšeně souhlasili a očekávali s napětím vývoj jednotlivých etap závodů a výsledkové listiny. K našemu překvapení a radosti se těchto závodů účastnili lidé po celém světě, např. z Protugalska, Španělska, Číny, či nedalekého Slovenska. Zástup českých závodníků byl také nepřehlédnutelný. Pro závodníky byly, v rámci jednotlivých tratí, připraveny nejen nástrahy spojené se samotným závodem, ale také např. fotosoutěž, kdy se závodníci během své rychlé jízdy snažili zachytit naše firemní logo, umístěné podél trati a na neočekávaných místech. Tento ročník byl hodnocen jako velmi úspěšný a pro letošní rok je plánován druhý ročník tohoto mistrovství.

 

2. Dětský domov a školní jídelna Nový Jičín


Naše společnost byla oslovena panem Mgr. Michalem Pokorným, s prosbou o finanční dar pro děti z dětského domova, za účelem financování prázdninového pobytu dětí, s vazbou na podporua ochranu mládeže. V roce 2017 se vydali na rekreační pobyt, nicméně tento byl tak trochu jiný. Jeli jen ti šťastní, kteří zvládnou jízdu na kole, což kromě úplných škvrňat byli všichni.

Už doprava na místo byla dobrodružstvím, protože z domova vyrazili na kole, dojeli na vlakové nádraží, kde naložili své „oře“ (každý musel své kolo zvládnout sám), a odtud se vydali směr jižní Morava – Pasohlávky. Možná to nezní tak zajímavě, ale chci upozornit, že dětí bylo jednadvacet! Od prvního dne se setkávali s úsměvy, s voláním „Ahoj!“, se slovy: „Podívej, kolik tu jede cyklistů!“ a mnohdy také se shovívavostí řidičů, kteří jim, díkybohu, dávali přednost a nezajeli je.

Na Pasohlávkách byli ubytování v bungalovech Laguna, kde je uvítala milá paní provozní, která jim ukázala celý areál a vždy se jim snažila vyjít vstříc, takže měli k dispozici multifunkční hřiště, stolní tenis, rakety, fotbalové míče, venkovní posilovnu i ohniště na opékání špekáčků. Nicméně všechno toto zařízení využívali až po dobré večeři, jelikož celý den strávili na kole a projížděli krásnou krajinou Pálavy, plnou vinic a vápencových skal. Objeli např. vodní nádrž Nových Mlýnů, podívali se do Věstonic na Venuši, celý den se projížděli po Lednici a Lednicko-Valtickém areálu, navštívili zámek a minaret, vyjeli na kole na náměstí Mikulova (pěkná fuška) a cestou viděli spoustu vinných sklípků a vinic. Jeden den si vyčlenili na lenošení a ten den strávili v největším vodním parku na jižní Moravě, v Aqualandu Pasohlávky, kde si to skvěle užili.

Jeden večer, při západu slunce, podnikli okružní plavbu parníkem po nádržích Nové Mlýny, druhý opékali špekáčky, jindy hráli vybíjenou na hřišti nebo se ještě po večeři vydali znovu na kole do kempu Merkur, kde byla spousta zábavy – trampolíny, lyžování na vodních lyžích, mini Zoo, letní kino a mnoho dalších atrakcí.

Týden uběhl jako voda a v sobotu se nikomu nechtělo vracet domů 🙂

 

3. SKALKY – „LEGENDY“

Již nekolikátým rokem spolupracujeme s NYX agenturou paní Ivany Tomanové, která nás oslovila s prosbou o sponzorský dar pro opakující se kulturně společenskou akci „Legendy“ – letos již 9 ročník a dále divadelní představení Phillipe Claudela – „O lásce“ s „hvězdným obsazením pana Karla Rodena a paní Jany Krausové. Na 9. ročníku „Legend“ vystoupili: skupina Inflagranti a Pepa Vojtek, Limetal a skupina Nevím.

 

4. Čmeláček z.s.

Naše společnost byla oslovena kamarádem, a zároveň přítelem, handicapovaných dětí, z organizace Čmeláček, pro kterou jsme připravili dárkový šek v hodnotě 30.000 Kč, abychom dětem mohli zajistit pobyt v zábavném parku, kdy ve spolupráci se společností RKAD Ostrava, s.r.o., jmenovitě s panem Radimem Kalvodou, který zajistil autobusovou dopravu dětí, aby se tyto mohly zúčastnit alespoň několikahodinového pobytu v zábavném parku v nedalekém Polsku. Celý výlet se velmi vydařil a děti si pobyt v parku náležitě užily, ačkoliv ten čas tak rychle uběhl…

5. Aktivity TOUR 2018

Naše společnost byla oslovena panem Mgr. Jiřím Kleinem,ve spolupráci se Hei Parkem v Tošovicích, abychom se podíleli na sponzorování sportovních akcí „Aktivity tour 2018“. Smyslem těchto akcí bylo zapojit nejen naše děti, ale také jejich rodiče, do sportu, a aby tento sport nebyl pro děti ani rodiče nutným zlem, ale radostí a bavilo je to. Celá tour je složena z pestré škály různorodých běžeckých aktivit, jako jsou překážkový běh, vytrvalostní běh a běh ve volném terénu. Pro rok 2018 se „Aktivity tour“ skládá z 5 samostatných závodů – dvě města – vzájemná spolupráce a spojení lidí na různých místech – jedna myšlenka se společným zájmem – bavit se sportem.

 

10.02.2018 ZIMNÍ HEI RUN (překážkový závod na sněhu)

Kategorie:    

 • jednotlivci / týmy
 • muži / ženy

Délka Tratě: 5+ km

Počet překážek: 20+

Trať závodu: areál Heipark Tošovice

Závod bude plný nejrůznějších vychytaných překážek. Jistota sněhu zaručena díky technologii na výrobu sněhu – Snow Factory. Cílem závodu je vyzkoušet si svoji nejen fyzickou, ale i psychickou odolnost.

 

26.06.2018 NOVOJIČÍNSKÝ PŮLMARATON (asfalt)

Kategorie:

 • muži ve 3 věkových kategoriích
 • ženy ve 3 věkových kategoriích
 • 2run – štafeta na 2x 10,5 k

Délka tratě: 21,1 km

Trať závodu: Nový Jičín, Hodslavice, Mořkov, Hostašovice a zpět

Povrch traťe: 95% asfalt, 5% dlažba

Účast:

2run – od 15ti let

21,1km – od 18ti let

 

 

23.06.2018 AKTIVITY RACE (Extrémní překážkový závod)

Kategorie:     

 • jednotlivci / týmy
 • muži / ženy

Délka Tratě: 10+ km

Počet překážek: 20+

Trať závodu: Nový Jičín

Trať bude plná přírodních i uměle vytvořených překážek. Závod prověří sílu, vytrvalost, obratnost a odvahu závodníků.

 

25.08.2018 HEI RUN – III. ročník překážkového závodu v běhu

Kategorie:    

 • jednotlivci / týmy
 • muži / ženy

Délka Tratě: 5+ km

Počet překážek: 20+

Trať závodu: areál Heipark Tošovice

Trať bude plná nejrůznějších vychytaných překážek. Nepoběží se jen do kopce, ale i z kopce. Cílem závodu je vyzkoušet si svoji nejen fyzickou, ale i psychickou odolnost.

27.10.2018 HEI KROS – I. ročník běžeckého závodu v terénu

Kategorie:    

 • jednotlivci / týmy
 • muži / ženy

Délka Tratě: 5 km / 10 km /15 km

Trať závodu: areál Heipark Tošovice a okolí

Povrch: lesní cesta, tráva, pole, cesta

Účast: od 15-ti let

 

Komplexní strojírenské řešení
=
Vaše správná volba